Mylittleduckling

Wspaniała i przeurocza firma pełna pasji! Sklep sprzedaje czapeczki dla dzieci, na rynku brytyjskim (przynajmniej na razie 😉 – a skąd się wziął pomysł? Bo właścicielka (Karina Caswell) chciała mieć wyjątkowe nakrycie głowy dla własnego szkraba – i tak się rodzi pasja! A ponieważ sama z pasją tworze, nie pozostaje mi nic innego jak tą radość szerzyć. Każdej mamie zdecydowanie polecam :).

Mam z nimi frajde przygotowywać kilka większych i mniejszych projektów – część jest ciągle w toku więc czekajcie na więcej!

Wizytówki

Drobna rzecz, ale tak naprawdę potrzebna każdej firmie :). Również i MyLittleDuckling rozrosło się na tyle, że ich potrzebowało :).

Plakaty

Od małych form przeszliśmy również i do tych większych :). Jak do tej pory powstały dwa plakaty poziome, kilka kwadratowych i duży pionowy rollup 🙂

Ulotka A6

Kolejna ulotka – tym razem mniejsza i jednostronna.

Wzory na podszewki

Jak i czapeczki to i oryginalne podszewki musiały być! I tu wam powiem było wyzwanie, bo wzorów na materiały wcześniej nie robiłam, a okazało się to nie aż takie proste. Ekspertem może i nie jestem, ale już co nieco o tym wiem ; ).

Wieszaczki na czapki

mylittleduckling miało okazję wyjść z cienia Internetu i zacząć sprzedawać również w paru galeriach w Anglii. Moim zadaniem było zaprojektowanie wieszaczka na których czapeczki będą właśnie wisieć. Bardzo przyjemny projekt, ze wspaniałą załogą!

I muszę przyznać, że współpraca z Wyspami była dość ciekawa 😉

Ulotka

Ulotka została zaprojektowana zarówno na potrzeby internetowe, jak i do druku ;). Przez czas jaki współpracuje z firmą zrobiliśmy już kilka edycji – zmieniają się pory roku to i czapeczki trzeba zmieniać.

Małe ulotki

Firma często pojawia się na różnych targach. Oprócz typowych wizytówek poprosili o małe ulotki które będą mogły się zmieścić do portfela :). Wzorów powstało kilka pod różne modele czapeczek.

Wzory czapeczek

MylittleDuckling zdecydowało się na prowadzenie nowych wzorów czapeczek w kształcie zwierzątek. Miałam ogromną przyjemność pomagać w ich projektowaniu! ; )

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress