Euroimmun

 

Firma medyczna oferująca testy laboratoryjne do diagnostyki chorób autoimmunologicznych, zakaźnych i alergii metodami IIFT, ELISA i Blot oraz wybranych markerów genetycznych metodą Microarray. W ofercie mają też sprzęt laboratoryjny. Dodatkowo posiadają własne laboratorium genetyczne.

 

Mailingi

…dużo mailingów! Firma wysyła ich bardzo dużo, więc naprawdę mam przy tym trochę roboty ;). Ale nie narzekam! Każdy jakoś inny więc nudy brak.

 

 

Kartki Świąteczne

Projekty karek na Boże Narodzenie. Karta jak widać prosta, ale jednak zawiera element bardzo ważny dla firmy – immunofluorescencje. Czyli jedna z technik diagnostyki serologicznej, dla których firma przygotowuje testy.

 

 

Biuletyn dla dietetyków

Broszurka pokazująca ofertę badań genetycznych dla dietetyków w formacie a6.

 

 

Plakaty

Generalnie obsługuję ich w całym zakresie grafiki, więc i plakaty się zdarzają :).

 

 

Infografika – chorzy krewnych na celiakię

Nie da się ukryć, że przy każdym z tych projektów dużo się uczę. Tu na przykład – przy okazji czytania materiałów – dowiedziałam się chyba wszystkiego o chorobie autoimmunologicznej celiakia – która można po objawach pomylić z nietolerancją lub alergią na gluten.

 

Etykietka na wino jubileuszowe

Z okazji 15-lecia firmy klienci zostali obdarowani m.in winami ze specjalnymi etykietkami.

 

Biuletyn Jubileuszowy na 15-lecie firmy

Firma EUROIMMUN POLSKA istnieje na rynku już ponad 15 lat. Zatrudnia ponad 40 specjalistów otwartych na nowości i zaangażowanych w swoją pracę (w tym oczywiście ja ; ) !). Biuletyn jest symbolicznym wyrazem wdzięczności, który podsumowuje 15 lat istnienia firmy w Polsce. Przedstawia ludzi budujących firmę oraz zakres działań i usług.

W magazynie można podziwiać obrazy wybitnego wrocławskiego artysty Grzegorza Klimka.

Pełen biuletyn możecie zobaczyć tu: >>Biuletyn na 15-lecie firmy EUROIMMUN<<

Podsumowanie 2016

W tym roku postanowiliśmy przygotować podsumowanie roku 2016. Dużo się działo, mieliśmy sporo akcji promocyjnych, braliśmy udział w wielu wydarzeniach, zarówno wrocławskich jak i ogólnopolskich. Skoro jednak jest to coś zupełnie dla nas nowego, czego wcześniej nie robiliśmy, postanowiłam sam projekt zrobić w zupełnie innym stylu niż nasze dotychczasowe.
W ramach projektu złożyła również filmik podsumowujący całość.

W broszurze ponownie wykorzystywałam obrazy Grzegorza Klimka.

Cały projekt możecie zobaczyć tu: >>Podsumowanie 2016<<

Galeria

Zapraszam na serwisy Euroimmun: euroimmun.pl oraz euroimmundna.pl

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress