Empart Ogrody

Ogród kojarzy się z ciszą, miejscem gdzie odpoczywamy i spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Empart to firma pomagająca takie otoczenia stworzyć :). Projektowanie ogrodów wraz z ich zakładaniem i projektowaniem – to ich domena. Wychodzi to chłopakom świetnie i życzę im powodzenia!

Strona Internetowa

Strona postawiona na WordPressie – dla wielu właścicieli małych firm ważny jest prosty w obsłudze CMS, gdzie sami mogą wprowadzać zmiany w treści, bez angażowania osób trzecich. Taki jest właśnie WordPress. Wykorzystałam jeden z szablonów Elegantthemes i odpowiednio go dostosowałam na potrzeby firmy ;). Nie jestem ekspertem w kodowaniu, jeśli jednak ktoś potrzebuje stronę po niewielkim budżecie to zdecydowanie się polecam ;).

Zdjęcia

Podobnie jak i przy paru innych projektach również i tu robiłam zdjęcia, które wykorzystywaliśmy później zarówno na stronie jak i w innych materiałach reklamowych :). Brawo dla mojego Nikona! 😉

Ulotka

Pierwszy projekt jaki robiłam z Empart Ogrody – czyli projekt ulotki :). Nie ukrywam projektów było KILKA, ale ostatecznie udało się dojść do naprawdę fajnego i czytelnego efektu ;).

Billboard

Miałam również okazję projektować dla chłopaków z Empart dwa billboardy :). Był przy okazji jeden z pierwszych moich projektów wielkoformatowych ;).

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress